ErectionPills

ErectionPills

Jeżeli chcesz znacząco poprawić jakość wzwodów, bez ćwiczeń, bez pompki, bez chirurga, bez wyrzeczeń? To mamy coś właśnie dla Ciebie. Krótki okres czasu wystarczy, aby zwiększyć, utwardzić Twojego penisa, a co najważniejsze wzmonić erekcję.

Więcej szczegółów

Promocja!
182,75 zł brutto

215,00 zł brutto

(cena obniżona o 15 %)

Stan: Dostępny

21 dostępnych

2 ilości
-10%

Najmocniejszy preparat na zwiększenie erekcji i sztywność penisa

Jeżeli chcesz znacząco poprawić jakość wzwodów, bez ćwiczeń, bez pompki, bez chirurga, bez wyrzeczeń? To mamy coś właśnie dla Ciebie. Krótki okres czasu wystarczy, aby zwiększyć, utwardzić Twojego penisa, a co najważniejsze wzmonić erekcję. Od teraz możesz cieszyć kobiety Swojąimponującą erekcją! ErectionPills sprawi, że staniesz się bardziej wytrzymały. Twój wzwód będzie pewny i niezawodny przez długie namiętne chwile.

    S
ilnie wzmacnia wzwód
    Pogrubia i wydłuża członka
    Naturalne zwiększenie erekcji
    Powiększa ilość nasienia
    100% satysfakcja dla partnerski

ErectionPills podwaja również odczucie orgazmu, oraz zwiększa nawet dwukrotnie ilość nasienia w czasie wytrysku. Erectionpills to zestaw starannie dobranych suplementów opracowanych na bazie roślin. Ich formuła została opracowana z myślą o polepszeniu jakości erekcji, zwiększeniu ilości i poprawienia ogólnej seksualności.

Jeżeli nie jestes zadowolony ze swojej męskości, to koniecznie spróbuj naszej kuracji, a stwierdzisz, że zmiany w Twoim życiu seksualnym, są znaczące. Nie masz problemów ze wzodem, Twoje stosunki są znacznie dłuższe, sprawiają Tobie i Twojej partnerce więcej przyjemności!.

Unikalna formuła która sparwdza się w większości przypadków. Doskonałe proporcje elementów usprawniających i afrodyzjaków zapewniają gwarantowany sukces.

- ErectionPills stosują mężczyżni, którzy mają problemy ze wzodem,z dopasowaniem się do partnerki z powodu małych rozmiarów swojego penisa,lub mężczyżni,którzy chcą zwiększyć swój rozmiar w łóżku.

- ErectionPills jest zestawem naturalnych suplementw, bez przeciwskazań i skutków ubocznych.

- ErectionPills stosowany regularnie zapewnia rewelacyjne efekty, zwiększa objętość penisa, jego długość, a także sprawia że czujemy się młodsi, pełni wigoru, zwiększa pożądanie seksualne, twoją moc uwodzenia, wpływa pozytywnie na Twoją seksualność.

- Małe jest piękne, ale DUŻE może więcej! pamiętaj o tym zamawiając ErectionPills

 


 

Jaki jest dokładny skład?
Tribulus Terrestris (Buzdyganek ziemny) jest afrodyzjakiem znanym na Bałkanach, we wschodniej Europie, w Chinach i w Indiach, stosowanym od wieków w medycynie ludowej w leczeniu dysfunkcji seksualnych. Substancjami czynnymi w wyciągu roślinnym z Tribulusa są głównie saponiny steroidowe (diosgenina i protodioscyna) wykazujące podobieństwo strukturalne do ludzkich hormonów steroidowych, bliźniacze z testosteronem i wpływające na poziom endogennego testosteronu, obecne są również indole i polifenole.

Tribulus stymuluje przysadkę mózgową do większej produkcji hormonalnej, działa na jądra pobudzając je do syntezy testosteronu, wpływając w znaczący sposób na satysfakcję ze współżycia seksualnego. Służy poprawie i utrzymaniu silnej erekcji i zwiększa odczuwanie bodźców seksualnych. Badania dowiodły, że suplementacja ekstraktów z Tribulusa podnosi o ponad 70% poziom gonadotropiny LH, odpowiedzialnej za stymulację syntezy testosteronu oraz o ponad 40% poziom wolnego (aktywnego) testosteronu.

Równocześnie poprzez ogólne działanie testosteronu na organizm Tribulus wpływa na poprawę szeregu procesów życiowych zależnych od prawidłowego poziomu hormonalnego. Dochodzi m.in. do szybszego przyrostu masy mięśniowej, poprzez usprawnienie metabolizmu w kierunku większego spalania tłuszczów i nasilonej syntezy białek oraz zwiększonej wydolności fizycznej i psychicznej. Tribulus wykazuje również dobroczynne działanie na wątrobę, nerki, układ moczowy, sercowo-naczyniowy i nerwowy, poprawia ogólnoustrojowe krążenie krwi, jak również podnosi ruchliwość i liczbę plemników.

Saponiny steroidowe, a także indole i polifenole zawarte w wyciągu roślinnym z Tribulusa pełnią także ważną rolę w profilaktyce schorzeń prostaty, gdyż hamują aktywność enzymu (5-alfa-reduktazy) uczestniczącego w przemianie testosteronu w dehydrotestosteron (DHT). W warunkach zwiększonej syntezy DHT nasila się podział komórek gruczołu krokowego, co w efekcie może prowadzić do przerostu tego narządu oraz powstania ognisk nowotworowych. Związki te hamują także czynność enzymu ? aromatazy ? odpowiedzialnego za przemiany testosteronu do estrogenów.

W badaniach klinicznych na 212 pacjentach z obniżonym poziomem libido, po 30 dniach kuracji 85% badanych deklarowało jego wzrost, a po 60 dniach kuracji zwiększony poziom libido odczuwało 94% badanych. Na 36 pacjentów z chronicznym schorzeniem prostaty i obniżonym poziomem libido u 75% badanych zanotowano zadowalające efekty po zakończeniu kuracji. U pacjentów z obniżonym poziomem testosteronu następował wzrost zawartości hormonu, w odróżnieniu od pacjentów z normalnym poziomem testosteronu, gdzie nie następowała nadprodukcja. Czyli wzrost testosteronu następuje do fizjologicznych granic.

Arginina - względnie egzogenny aminokwas, bierze udział w procesie regeneracji komórek, w reakcjach odpornościowych, w regulacji hormonalnej i w metabolizmie białek. Niezbędna jest do produkcji energii w mięśniach, ich wzrostu i odbudowy. Powoduje zwiększanie się masy mięśni i zmniejszanie się ilości tłuszczów. L-Arginine zwiększa żywotność, ruchliwość i ilość plemników. Skutecznie wspomaga leczenie bezpłodności i impotencji. Wzmacnia erekcję. Pomaga zmniejszyć ryzyko chorób nowotworowych. Utrzymuje w równowadze cały system immunologiczny. Arginina jest aminokwasem podnoszącym poziom tlenku azotu, który uruchamia złożony cykl reakcji biochemicznych usprawniających napływ krwi do ciał jamistych prącia, i warunkujących jego silny wzwód. U wielu mężczyzn, na skutek reakcji stresowych, przemęczenia, dysfunkcji hormonalnych lub zaburzeń w funkcjonowaniu układu nerwowego, wytwarzanie tlenku azotu (NO) jest zbyt słabe lub krótkotrwałe co prowadzi do niepełnych lub krótkotrwałych erekcji.

Dodatkowo opinie klientów potwierdzają klikniczne badania nad potwierdzoną i sprawdzoną formułą działana L-argininy której działanie poprawiaia wydajność i przyjemność seksualną. Często w dziennej dawce nie dostarczasz organizmowi wielu ważnych wskładników potrzebnych dla prawidłowej sprawności seksualnej. Preparat optymalizuje kondycję seksualną i ją znacznie zwiększa. Powoduje to, że wzrasta twoja pewność a częste przypadki obniżenia libida przed stosunkiem ulegają zapomnieniu. L-arginina zawarta w odżywce marki Nutrend jest wykorzystywana w szeregu procesów w organizmie. Jedną z jej podstawowych funkcji jest uczestniczenie w tworzeniu tlenku azotu NO, który działa wazodylatacyjnie na mięśnie gładkie. Arginine Anabolic Acid rozszerza naczynia krwionośne, poprawiając ukrwienie, a tym samym transport substancji odżywczych i tlenu do obwodowych części ciała. Dzięki zwiększonej ilości tlenku azotu, rozszerzone naczynia krwionośne zaopatrujące tkankę mięśniową, dostarczają więcej tlenu i glukozy w trakcie wysiłku. Także w trakcie wysiłku krótkotrwałego - do 30 minut, kiedy organizm czerpie energię ze źródeł dostępnych w komórkach mięśniowych, arginina, dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych, przyspiesza uzupełnienie węglowodanów oraz odprowadzenie szkodliwych metabolitów. Zastosowanie argininy w fazie potrenignowej, dzięki poprawie ukrwienia, przyspiesza regenerację, eliminację metabolitów oraz uzupełnienie zapasu glikogenu w mięśniach.

Gotu Kola  jest szeroko stosowana w Indiach i na Fidżi w leczeniu stanów zapalnych skóry, jako zioło poprawiające krążenie krwi, zioło pomocne w leczeniu wzdęć i depresji.   
Gotu Kola jest stymulantem pamięci i mózgu. Stosuje się go do pomocy w nauce, chorobie Alzheimera i otępieniu. Przeciwdziała zmęczeniu i depresji, zwiększa popęd płciowy. Gotu Kola   zwiększa krążenie krwi i chroni przed chorobą sercowo-naczyniową.   Pobudza ośrodkowy układ nerwowy. Pomaga w utrzymaniu zdrowego serca i wątroby, pomaga wyeliminować nadmiar płynów, odbudowuje zasoby energii.

Niektóre opinie naszych klientów:

"Efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwanie. Czuję się 100% meżczyzną który za każdym razem zadawala swoją partnerkę. Penis jest pogrubiony i spełnia swoje zadania."
Wacław, 45

"Ten zestaw to własnie ten preparat którego szukałem kilka miesięcy w sklepach. Stosując inne produkty stwierdzam, ze wydałem na darmo pieniądze. Teraz mam to czego oczekiwałem. Końcowy efekt jest wspaniały!"
Radosław, 32

"To chyba najlepsza formuła erekcji penisa jaka jest na świecie. Penis jest sztywny, wielki i ciągle gotowy. Zarówno sie wydłużył jak i pogrubił..."

Roman, 52

"Dziekuję waszej firmie za polecenie mi tego produktu. Moja żona po prostu jest w końcu zadowolona. Penis idealnie pasuje do jej rozmiaru i wreszcie razem cieszymy się wieloma orgazmami..."

Henryk, 27


Wskazania do stosowania:
Zestaw suplementów diety ErectionPills  przeznaczony jest dla mężczyzn pragnących zarówno poprzez kurację jak i doraźnie poprawić swoją sprawność seksualną. Działa wspomagająco w naturalnych sytuacjach intymnych, nie powodując samoistnej erekcji.

Dawkowanie:
3 kapsułki 1x Tribulus + 1x L-arginine + 1x Gotu Cola na około 60 minut przed planowanym aktem.

W celach zapewnienia trwalszego działania zalecamy stosowanie:
2 razy dziennie po 1 kapsułce z każdego suplementu.


Nie należy przekraczać dawki 2 kapsułek na dobę z każdego suplementu.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Skład:
1 dawka zawiera:
Tribulus Terrestris 250 mg
L-Arginine 500 mg
Gotu Kola 250 mg

Przeciwwskazania:
Zestaw nie powinien być stosowany u osób z nadciśnieniem oraz chorobami układu krążenia. Nie należy również stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się stosowania z alkoholem. Przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia

Do produktu dołanczamy dozownik na 3 tabletki który pozwala na łatwy transport w razie potrzeby.

 

W skład zestawu wchodzą trzy produkty firmy PURITAN

L-Arginine 100 kapsułek + Tribulus 90 kapsułek + Gotu Kola 100 kapsułek

 

Przedstawione zdjęcia są jedynie wizualizacją graficzną. Nie przedstawiają oryginalnego opakowania. Produkty są wysyłane w ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH PRODUCENTA

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę