Vigmax, naturalnie wspomaga erekcję

Vigmax, naturalnie wspomaga erekcję

Zestaw suplementów diety Vigmax 1500 to w pełni naturalna kompozycja preparatów które wpływają pozytywnie na sprawność seksualną. Jest to kompozycja która zarówno doraźnie jak i poprzez kurację gwarantuje skuteczność działania. W pełni naturalne preparaty roślinne gwarantują bezpieczeństwo stosowania.

Więcej szczegółów

Promocja!
180,11 zł brutto

217,00 zł brutto

(cena obniżona o 17 %)

Stan: Dostępny

17 dostępnych

Zestaw suplementów diety Vigmax 1500 to w pełni naturalna kompozycja preparatów które wpływają pozytywnie na sprawność seksualną. Jest to kompozycja która zarówno doraźnie jak i poprzez kurację gwarantuje skuteczność działania. W pełni naturalne preparaty roślinne gwarantują bezpieczeństwo stosowania.

Zestaw suplementów Vigmax 1500 działa szybko i wspomaga w nagłych sytuacjach intymnych.

Działanie suplementów wchodzących w skład zestawu Vigmax 1500 jest wszechstronne. Z jednej strony podnosi Twoją wartość seksualną a z drugiej usuwa uczucie zmęczenia oraz poprawia psychiczną sprawność organizmu.

Pierwsze skutki działania pojawiają się już 1 godzinę po zażyciu. Działanie utrzymuje się przez kilka godzin.

 

Podstawowe działanie:
Głównym składnikiem Vigmax 1500 jest Tribulus Terrestris, afrodyzjak stosowany od wieków w medycynie ludowej, stymulujący przysadkę mózgową do produkcji hormonu lutenizującego (LH), który działa na jądra pobudzając je do produkcji testosteronu. Tribulus Terrestris zwiększa płodność, zapobiega impotencji. Drugi ze składników wchodzących w skład zestawu to Muira Puama. Pochodzi z krzewów rosnących w dorzeczu Amazonki, zwana 'drzewem potencji', używana w medycynie indiańskiej jako środek wzmacniający organizm, problemów z potencją, reumatyzmu, chorób nerwowych i łysienia. Zawiera sitosterol zwiększający pożądanie seksualne i potencję. Trzeci składnik azjatycki "Żeń-szeń" znany od 4000 lat zawiera ginsenozydy, zwiększające zdolność hemoglobiny do przyłączania tlenu, co z kolei powoduje lepsze zaopatrzenie narządów w tlen. Żeń-szeń wzmacnia potencję, odporność, odmładza i rewitalizuje organizm.

Wskazania do stosowania:
Zestaw suplementów diety Vigmax 1500  przeznaczony jest dla mężczyzn pragnących zarówno poprzez kurację jak i doraźnie poprawić swoją sprawność seksualną. Działa wspomagająco w naturalnych sytuacjach intymnych, nie powodując samoistnej erekcji.

Dawkowanie:
3 kapsułki 1x Tribulus + 1x Muira Puama + 1x Manchurian Ginseng na około 30 minut przed planowanym aktem.

W celach zapewnienia trwalszego działania zalecamy stosowanie:
2 razy dziennie po 1 kapsułce z każdego suplementu.


Nie należy przekraczać dawki 3 kapsułek na dobę z każdego suplementu.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Skład:
1 dawka zawiera:
Tribulus Terrestris 250 mg
Muira Puama 1500 mg
Korzeń Żeń Szenia 250 mg

Przeciwwskazania:
Zestaw nie powinien być stosowany u osób z nadciśnieniem oraz chorobami układu krążenia. Nie należy również stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się stosowania z alkoholem. Przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia

Do produktu dołanczamy dozownik na 3 tabletki który pozwala na łatwy transport w razie potrzeby.

 

W skład zestawu wchodzą trzy produkty firmy PURITAN

Muira Puama 60 kapsułek + Tribulus 90 kapsułek + Manchurian Ginseng 50 kapsułek

 

Przedstawione zdjęcia są jedynie wizualizacją graficzną. Nie przedstawiają oryginalnego opakowania. Produkty są wysyłane w ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH PRODUCENTA

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę