Niacin - równowaga seksualna

Niacin - równowaga seksualna

Niacyna czyli kompleks witamin B3 odgrywa ważną rolę w produkcji testosteronu, który jest czołowym hormonem płciowym zarówno u mężczyzna jak i u kobiet. Pomaga również w tworzeniu estrogenów i progesteronu. Producenci suplementu wzięli pod uwagę to, że kłopoty seksualne nie są tylko w naszej głowie ale również w ciele.

Więcej szczegółów


77,00 zł brutto

Stan: Dostępny

1 dostępny

Dlaczego Niacyna jest taka skuteczna?

Niacyna czyli kompleks witamin B3 odgrywa ważną rolę w produkcji testosteronu, który jest czołowym hormonem płciowym zarówno u mężczyzna jak i u kobiet. Pomaga również w tworzeniu estrogenów i progesteronu. Producenci suplementu wzięli pod uwagę to, że kłopoty seksualne nie są tylko w naszej głowie ale również w ciele. Aby uzupełnić dietę w tak ważny składnik jak witaminy B3 został właśnie stworzony produkt który ma za zadanie pomóc w tym problemie.

Możesz brać różne suplementy które zwiększają przepływ krwi i penis staje się sztywny. Jeżeli jednak brakowało będzie w twoim organizmie witaminy B3 nic z tego nie będzie. Większość osób nie zdaje sobie z tego nawet sprawy. Tak więc zadbaj o swoje hormony płciowe i daj organizmowi to co naprawdę jest potrzebne dla prawidłowego życia seksualnego.

Brak witaminy B3 w organizmie często przejawia się w postaci psychicznego rozbicia i częstych stanów nerwowych. Czy w takiej sytuacji jesteś w stanie uprawiać udany seks?

Jest to jeden z najlepiej sprzedających się suplementów dla mężczyzn.

Stosowanie: 1 kapsułka dziennie

Opakowanie: 100 kapsułek 100mg

UWAGA! Produkt jest do spożycia tylko dla mężczyzn. Nie jest polecany kobietom. Jeżeli przyjmujesz jakieś leki skonsultuj się przed stosowaniem z lekarzem. Jeżeli chorujesz na nerki, wątrobę lub choroby krążenia skonsultuj się przed stosowaniem z lekarzem. Jeżeli zauważysz efekty niepożądane radzimy skonsultować się ze swoim lekarzem. Produkt TYLKO dlaosób pełnoletnich. Należy przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę