Ginger Root - pokonaj przedwczesny wytrysk

Ginger Root - pokonaj przedwczesny wytrysk

Ginger Root jako zioło już od wieków jest stosowane aby pomóc mężczyznom w problemach spowodowanych niemocom seksualną. Pomaga odzyskać popęd płciowy, wmacnia libido oraz pomaga w problemach z przedwczesnym wytryskiem

Więcej szczegółów


77,00 zł brutto

Stan: Dostępny

22 dostępnych

Ginger Root a popęd płciowy

Ginger Root jako zioło już od wieków jest stosowane aby pomóc mężczyznom w problemach spowodowanych niemocom seksualną. Pomaga odzyskać popęd płciowy, wmacnia libido oraz pomaga w problemach z przedwczesnym wytryskiem. Już od czasu pierwszego odkycia ipoznania jego właściowści stosowano go dla polepszenia jakości erekcji. Ginger jest wymieniany zarówno w Kamasutrze jak i Koranie jako silny stymulant seksualny. W badaniach klinicznych wykazano, że Ginger zwiększa poziom testosteronu oraz zwiększa przepływ krwi we wszystkich częściach ciała w tym w narządach płciowych. Działanie polega także na wytwarzaniu pozytywnego ciapła co przekształca się na lepsze podniecenie i doznania seksualne. W połączeniu z innymi ziołami o działaniu afrodyjzakalnym wykazano, że działanie jest jeszcze bardziej skuteczne.

- wzmacja libido
- zwiększa podniecenie seksualne
- pomaga odzyskać popęd płciowy
- działa pozytywnie w przeciwdziałaniu przedwczesnemu wytryskowi.


Jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu i nie stwierdzono skutków ubocznych przy stosowaniu.

Stosowanie: 2 razy dziennie po 1 kapsułce najlepiej podczas posiłku.

Opakowanie: 100 kapsułek

UWAGA! Produkt jest do spożycia tylko dla mężczyzn. Nie jest polecany kobietom. Jeżeli przyjmujesz jakieś leki skonsultuj się przed stosowaniem z lekarzem. Jeżeli chorujesz na nerki, wątrobę lub choroby krążenia skonsultuj się przed stosowaniem z lekarzem. Jeżeli zauważysz efekty niepożądane radzimy skonsultować się ze swoim lekarzem. Produkt TYLKO dlaosób pełnoletnich. Należy przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę