Red Sex Pills, dłuuugie działanie.

Red Sex Pills, dłuuugie działanie.

Red Sex Pills dla mężczyzn jest naturalną alternatywą (bez recepty) niebieskiej pigułki, która służy poprawie i utrzymaniu silnej erekcji. Preparat, pobudza erekcję i zwiększa odczuwanie bodźców seksualnych. Nie jest lekiem!

Więcej szczegółów


66,00 zł brutto

Stan: Dostępny

17 dostępnych

Red Sex Pills dla mężczyzn jest naturalną alternatywą (bez recepty) niebieskiej pigułki, która służy poprawie i utrzymaniu silnej erekcji.

Red Sex Pills dla mężczyzn, pobudza erekcję i zwiększa odczuwanie bodźców seksualnych. Preparat nie jest lekiem. To jeden z najnowszych środków którego skład oparto na bazie naturalnych składnikow.

Znajduje się aktualnie w czołówce najchętniej kupowanych preparatów tego typu na świecie.

Red Sex Pills jest uzupełnieniem pożywienia ze składnikami dobranymi na podstawie medycyny ortomolekularnej (ekologiczna metoda leczenia) i jest produkowany zgodnie z międzynarodową wiedzą oraz standardem jakości.

Red Sex Pills dla mężczyzn jest wypełniony najsilniejszymi ekstraktami ziołowymi, które używane są w różnych kulturach jako środki wzmacniające i podtrzymujące erekcję przez długi czas. Poprzez dobranie 100%-towo naturalnych składników w dokładnej ilości w kapsułce, Red Sex Pills dla mężczyzn jest jednym z najbardziej silnych środków poprawiających erekcję.

Opakowanie: 4 kapułki

Dawkowanie:

Dla stymulowania erekcji i poprawy potencji zalecane jest: zażycie 1 kapsułki z dużą ilością wody około godziny przed aktywnością seksualną.

 

Opakowanie zawiera: 4 tabletki

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę